Javna rasprava o prijedlogu VI. Izmjena i dopuna prostornog plana uređenja Općine Posedarje

Na temelju članka 96. Zakona o prostornom uredenju ("Narodne novine" broj '153/13, 65/17, 114118, 39119, 98/19) i Zaključka Općinskog načelnika o utvrđavanju prijedloga VI. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Posedarje za javnu raspravu, od 07. listopada 2022. godine, Jedinstveni upravni odjel Općine Posedarje objavljuje

JAVNU RASPRAVU

O PRIJEDLOGU VI. IZMJENA I DOPUNA PROSTORNOG PLANA UREĐENJA OPĆINE POSEDARJE

(Službeni glasnik Općine Posedarje 03/04, 03/07, 01/13, 05/19, 02/21 i 02/22)

I

Objavljuje se javna rasprava o prijedlogu VI. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Posedarje (u daljnjem tekstu: Plan). Prijedlog Plana za javnu raspravu sastoji se od tekstualnog i grafičkog dijela. Javna rasprava održat će se od 11. listopada do 11. studenog 2022. godine

II.

Prijedlog Plana bit će izložen javnom uvadu u vrijeme trajanja Javne rasprave u zgradi Vatrogasnog doma Posedarje na adresi Ulica Dragana Klanca Dadele 1 Posedarje 23242, svakim radnim danom od 09,00 do 13,00 sati. Prijedlog Plana će biti i dostupan na lnternet stranici Općine Posedarje (www.opcina-posedarje.hr).

III.

Nositelj izrade i izrađivač Plana održat će javno izlaganje prijedloga Plana u zgradi Vatrogasnog doma Posedarje na adresi Ulica Dragana Klanca Dadele 1 Posedarje 23242, dana 04. studenoga 2022. godine s početkom u 10,00 sati.

IV.

Primjedbe na izlozeni prijedlog Plana mogu se davati do zaključivanja javne rasprave na

slijedeći način:

- Upisivanjem primjedbi u knjigu primjedbi uz prijedlog Plana na javnom uvidu,

- lskazivanjem primjedbi u zapisnik koji ce se voditi prijavnom izlaganju Plana 04. studenoga 2022. godine,

-Upučivanjem pisanih primjedbi Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Posedarje Tgr Martina Posedarskog 1, 23242 Posedarje ili na adresu e pošte: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Pisane primjedbe mogu se dostaviti Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Posedarje zaključno s 11. studenog 2022. godine. Prijedlozi i primjedbe koji nisu dostavljeni u roku te koji nisu čitko napisani, potpisani imenom I prezimenom te s adresom podnositelja, nece se uzeti u obzir u pripremi lzvješća o javnoj raspravi.

JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL OPĆINE POSEDARJE