Trg Martina Posedarskog 1

Izvršeni radovi na projektu »Opremanje sportskog igrališta u mjestu Posedarje«

Izvršeni radovi na projektu »Opremanje sportskog igrališta u mjestu Posedarje« kojega sufinancira LAG Bura putem Tipa operacije 2.1.1. »Izgradnja i rekonstrukcija javne infrastrukture u svrhu poboljšanja kvalitete života na području LAG-a« u iznosu od 37.500,00 eura iz Europskog poljoprivrednog fonda za ruralni razvoj, Europa ulaže u ruralna područja.

Svrha ove operacije je poboljšanje životnih uvjeta u ruralnim sredinama, doprinos atraktivnosti sela i njegovom razvojnom potencijalu za druge aktivnosti te poticanje rasta i društveno-ekonomske održivosti kroz potporu ulaganjima u osnivanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturu te pripadajuću infrastrukturu.

lag2