Trg Martina Posedarskog 1

Započeta je provedba projekta „Opremanje sportskog igrališta u mjestu Posedarje”

b84c5756f6a889fa332015e4458021f9 XL

Započeta je provedba projekta „Opremanje sportskog igrališta u mjestu Posedarje” kojega sufinancira LAG Bura putem Tipa operacije 2.1.1. „Izgradnja i rekostrukcija javne infrastrukture u svrhu poboljšanja kvalitete života na području LAG-a” u iznosu od 37.500,00 EUR iz Europskog poljoprivrednog fonda za ruralni razvoj, Europa ulaže u ruralna područja. Svrha operacije je poboljšanje životnih uvjeta u ruralnim sredinama, doprinos atraktivnosti sela i njegovom razvojnom potencijalu za druge aktivnosti te poticanje rasta i društveno - ekonomske održivosti kroz potporu ulaganjima u osnivanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturu, te pripadajuću infrastrukturu. Ukupni iznos investicije iznosi 47.116,60 EUR, a projektom će se igralište opremiti modernom antistres podlogom, golovima te će biti iscrtano sportskim linijama za rukomet, mali nogomet i tenis.