Trg Martina Posedarskog 1

24 Listopad 2023

Javni poziv za dostavu prijedloga za pripremu proračuna 2024.

Sudjelovanje građana u planiranju i donošenju proračuna važno je kako bi se sredstva proračunskih rashoda već u fazi planiranja usmjerila na projekte i programe koji su u najvećoj mogućoj mjeri usklađeni s potrebama i iskazanim stavovima građana.

Općina Posedarje poziva građane da se ispunjavanjem obrasca za sudjelovanje, svojim prijedlozima i komentarima uključe u planiranje proračuna za iduću godinu.

Navedite koje projekte želite vidjeti realizirane na području Općine, te koje radove smatrate važnima. Želimo čuti Vaše prijedloge i komentare jer su upravo oni najbolji pokazatelji toga što je potrebno u našoj lokalnoj zajednici. Svoje ideje i prijedloge molimo Vas dostavite u pisarnicu Općine Posedarje, Trg Martina Posedarskog 1, 23242 Posedarje, ili putem elektronske pošte na adresu  Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., najkasnije do  31. listopada 2023. godine.