Prometna udaljenost:
Udaljenost od željeznice 23 km
Udaljenost od zračne luke 20 km
Udaljenost od morske luke 25 km

Proizvodno-poslovna zona ''Posedarje-Slivnica'' nalazi se na prostoru sjevero-zapadno od priključka naselja Posedarje na Jadransku autocestu. Ova zona prostire se sjeverno i južno od državne ceste Posedarje – Ražanac –Pag D106. tj. sjevero-zapadno od autoceste ''Dalmatina''.
Proizvodno poslovna zona ''Posedarje – Slivnica'' sastoji se od dva dijela: sjevernog i južnog, a između njih prolazi državna cesta D 106 Posedarje – Pag. U sjevernoj zoni planira se 45 parcela proizvodno – poslovne namjene, a u južnoj zoni planira se 23 parcele proizvodno – poslovne namjene.

Površina zemljišta po prostornom planu: 380.000 m²
Ostale olakšice: Općina Posedarje poduzetnicima u zoni omogućuje prodaju parcela uz odgođena plaćanja ili kredit.
Korištenje i namjena prostora: U zoni je moguća gradnja građevina namijenjenih skladištima, servisima, ekološkoj proizvodnji, veletrgovinama, trgovinama, prodajnim salonima te ugostiteljstvu.
Stanje komunalne infrastrukture u izgradnji: cesta, vodovod, odvodnja, struja, telefon.

DPU PPZ Posedarje-Slivnica - tekstualni dio

I i D UPU zone PPZ Posedarje-Slivnica