"Legalizacija nezakonito izgrađenih zgrada - jedanaesti javni poziv"

U skladu sa člankom 44. Zakona o postupanju s nezakonito izgrađenim zgradama ( "Narodne novine" 86/2012) Općina Posedarje objavljuje ovaj javni poziv upućen vlasnicima/investitorima nezakonito izgrađenih zgrada radi podnošenja zahtjeva za izdavanje rješenja o izvedenom stanju.

Pozivaju se vlasnici/investitori nezakonito izgrađenih zgrada da Uredu državne uprave u Zadarskoj Županiji podnesu zahtjev za donošenje rješenja o izvedenom stanju. Navedeni zahtjev podnosi se najkasnije do 30. lipnja 2013. i nakon proteka toga roka ne može se više podnijeti.

Iznimno, zahtjev za donošenje rješenja o izvedenom stanju za ozakonjenje nezakonito izgrađene zgrade za koju je građevinski inspektor donio rješenje za uklanjanje do dana stupanja na snagu ovoga Zakona podnosi se najkasnije do 31. prosinca 2012. i nakon proteka toga roka ne može se više podnijeti.
Zahtjev za donošenje rješenja o izvedenom stanju podnesen nakon 30. lipnja 2013. odbacuje se rješenjem.

Main Menu

Partly cloudy